Dla singli z dystansem do siebie

Bycie singlem jest dla wielu osób problemem, ale z drugiej strony – nie ma przecież powodu, żeby z tego powodu tracić radość życia. Dla osób, które mają do siebie dystans w ofercie są zabawne gadżety dla samotnych.

Obecnie producenci koszulek, kubków, czapek i innych gadżetów są otwarci na nowe rozwiązania, dlatego oferują swoje produkty wielu różnym grupom – graczom, fanom sportów, patriotom, a nawet singlom. Ci ostatni muszą mieć jednak sporo dystansu do siebie, żeby kupić i później zakładać tego typu produkty, ale chociażby coraz większa ilość produktów wskazuje, że jest spore zainteresowanie humorystycznymi koszulkami czy kubkami.

W dobrym humorze

Nie ma wątpliwości, że koszulki dla singli mają przede wszystkim charakter humorystyczny, dlatego znajdujące się na nich napisy dla niektórych osób mogą być zbyt odważne. Widać jednak, że wiele osób lubi taką nietypową formę wyrażania siebie i pokazywania światu dystansu do własnej osoby. Nic zatem dziwnego, że właśnie koszulki, czy torby, poduszki czy kubki są bardzo chętnie kupowane. Również jako śmieszny prezent dla znajomego.

Nietypowe upominki

Napisy typu „Miłości nie ma, ale jest pizza” czy „Najlepszy towar w mieście” to klasyczne rozwiązania, które zdobią koszulki dla singli. Często mają charakter prześmiewczy i wiele osób by ich nie założyło, ale za to są doskonałym pomysłem na śmieszny, a nawet głupkowaty prezent – na urodziny czy podczas zwykłego spotkania znajomych.