Dopasowanie kolczyków do kształtu twarzy

złote kolczyki 585

Z całą pewnością każda kobieta pragnie się bardzo dobrze prezentować na co dzień. W tym celu zakłada ona różnego rodzaju biżuterię, wśród której można w szczególności wyróżnić kolczyki z cyrkoniami.

Wiszące kolczyki

Złote kolczyki 585, które kupisz na ergold.pl, to taki rodzaj biżuterii, który najlepiej dopasować do kształtu twarzy. Wśród bardzo popularnych modeli tego rodzaju biżuterii z całą pewnością można wymienić wszelkiego rodzaju wiszące kolczyki, które w szczególności bardzo dobrze będą się prezentować przy twarzy owalnej. Owalny kształt twarzy charakteryzuje się wysokim czołem, wysuniętym podbródkiem, a także bardzo harmonijnymi proporcjami. Przy tego rodzaju twarzy bardzo dobrze będą się prezentowały różne modele kolczyków, a zwłaszcza takie, które są długie i wiszące. Z całą pewnością będzie to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu kobiet.

Długie kolczyki ze złota

Wśród bardzo zróżnicowanych modeli kolczyków można także wyróżnić produkty stosunkowo długie. Najlepiej się one prezentują w przypadku twarzy okrągłej, która ma dość niskie czoło. Twarz okrągła jest tak samo szeroka, jak i długa, dlatego warto ją w optyczny sposób wydłużyć. Idealne będą do tego długie kolczyki, które fantastycznie będą się prezentować. Kolczyki tego rodzaju mogą sięgać nawet do ramion i będzie to stanowiło fantastyczne rozwiązanie i bardzo dobry sposób na podkreślenie swojej urody. Do okrągłej twarzy można również z powodzeniem wybierać kolczyki w kształcie trójkątów lub kwadratów, które w idealny sposób będą z nią kontrastowały pod względem kształtu.