Kolorowe opakowanie na AirPods – idealne dla każdego fana bajek i nie tylko!

etui na airpods

Bezprzewodowe słuchawki firmy Apple podbiły serca użytkowników na całym świecie i nie ma w tym nic dziwnego. Mają dobry dźwięk, są wygodne, a do tego przy słuchaniu nie zawadzają żadne kable. Co więcej, wyposażone są w dedykowane opakowanie, które służy do ich przechowywania i ładowania. Samo w sobie może dość szybko się znudzić, dlatego dla osób, które cenią sobie kolorowe designy, świetnie sprawdzą się etui na AirPods z motywem bajkowym. Wszyscy mogą znaleźć tu swoją ukochaną postać i cieszyć się nią każdego dnia!

Opakowanie na AirPods – jakie warto wybrać? 

etui na airpods

Etui AirPods dostępne jest w zarówno na słuchawki klasyczne, jak i te w wersji PRO. Zamiast zwykłego białego pokrowca, można zdecydować się na kolorowe z motywem bajkowym. Gdzie je kupić? Stacjonarnie oraz przez internet, np. tutaj.

Wysokiej jakości grafiki z ulubionymi postaciami Disneya, to idealne rozwiązanie i dla dużych i dla małych. Takie drobne urozmaicenie może dodać wiele radości każdego dnia, dlatego każdy fan bajek powinien już teraz zaopatrzyć się w nowe etui. Można je wybierać wśród wielu wzorów, a znajdą się tu na przykład etui z Simbą z Króla Lwa, Kubusiem Puchatkiem, Myszką Miki, dalmatyńczykami z bajki 101 dalmatyńczyków, Marie z Aryskotratów i wieloma innymi. Co więcej, wiele z nich występuje w wersji czarnej i białej, więc można wybrać swój ulubiony design i kolor. 

Pokrowce na AirPods – idealne dla fanów komiksów!

Dostępne etui na AirPods to nie tylko motywy bajkowe, ale także komiksowe i filmowe. Znajdzie się tu coś zarówno dla fanów Marvela, jak i DC, a także Harry’ego Pottera i na przykład serialu Friends. Miłośnicy DC mogą wybierać wśród wielu modeli ze znanym detektywem Batmanem, a także z niezapomnianą Harley Quinn. Zwolennicy Marvela mogą ucieszyć się z nowego pokrowca z Iron Manem, Kapitanem Ameryką lub nawet Deadpoolem! Nie zabraknie też wielu modeli dla wszystkich czarodziejów, znajdzie się coś zarówno z głównymi bohaterami, jak i samym Hogwartem.