Kolory w garderobie

buty damskie

Planując stylizację należy zadbać o każdy detal. Dotyczy to również strojów na co dzień. Staranne dopasowywanie do siebie rzeczy jest niezbędne i ma ogromny wpływ na uzyskiwany finalnie efekt. Z tego powodu warto trzymać się ogólnych zasad, których celem jest ułatwienie kreowania wizerunku.

Efektowne akcesoria


Dodatki mogą być doskonałym sposobem na wyróżnienie się z tłumu. Jest to metoda na przemycenie akcentów kolorystycznych. Buty espadryle tworzone są w różnorodnych kolorach. Nawet neonowe modele będą prezentować się doskonale w połączeniu ze stonowanymi ubraniami. Warto decydować się na tak efektowne dodatki. Nadają charakter całej stylizacji i pozwalają stworzyć konkretny klimat zestawu. Istotne jest jedynie, aby zwrócić tu uwagę na dopasowanie do siebie stylu poszczególnych rzeczy.

Typ sylwetki


Kształt ciała nie zawsze jest symetryczny i bliski ideału. Z tego powodu warto wykorzystywać ubrania oraz akcesoria, aby odpowiednio zmieniać proporcje. Daje to ogromne możliwości wprowadzania korekty. Espadryle wiązane mogą dać różnorodne rezultaty w zależności od sposobu ich noszenia. Dołączonym rzemykiem lub tasiemką można opleść znaczną część nogi lub ograniczyć się do samej kostki. W zależności i od tego istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia optycznie sylwetki. Poprzez sposób wiązania oraz kolor butów można również pogrubić lub wyszczuplić dolną część ciała. Warto umiejętnie z tego korzystać i dopasowywać do własnych potrzeb. W połączeniu z odpowiednimi ubraniami da to pełną kontrolę nad wyglądem sylwetki.