Księga gości z czarnymi kartami – ostatni hit na wesela!

W księdze gości uczestnicy wesela mogą zapisać swoje życzenia dla Pary Młodej. Dzisiaj do wyboru jest szeroka gama ksiąg, w tym także księgi gości z czarnymi kartkami. To jeden z ostatnich hitów na wesela! Co warto o nich wiedzieć?

Dlaczego warto wybrać księgę gości z czarnymi kartami?

Standardowa księga weselna ma białe karty, na których można pisać długopisami, markerami, malować kredkami czy mazakami. Taka księga gości to klasyka, jednak obecnie ma ona konkurencję – to księga z kartami w kolorze czarnym.

Księga gości z czarnymi kartkami przypomina albumy fotograficzne z dawnych lat. W jej środku znajdują się sztywne karty z czarnego papieru, które również tworzą doskonałe tło do wpisów i nie tylko.

Księga gości z czarnymi kartkami – jak ją wypisywać?

Aby księga gości w serwisie LilyZaproszenia z czarnymi kartami mogła zapełnić się wpisami, konieczne jest zastosowanie specjalnych markerów. Do tego celu najlepiej nadają się specjalne markery olejowe, których formuła pozwala na stworzenie wyraźnych kompozycji także na czarnym tle.

Księgę z czarnymi kartami można wypisywać markerami:

  • białymi
  • złotymi
  • srebrnymi
  • metalizowanymi w innych kolorach
  • brokatowymi

Dodatkowo księga gości z czarnymi kartami doskonale nadaje się do uzupełnienia jej zdjęciami z fotobudki. Wynajęcie fotobudki, czyli budki fotograficznej, jest obecnie popularnym wyborem na wesela. Wówczas goście mogą samodzielnie wykonywać w niej zdjęcia, które są od razu drukowane i stanowią piękną pamiątkę.

Zdjęcia z fotobudki można także dodawać do księgi gości, aby dzięki temu uzupełnić ją pięknymi pamiątkami z tego niezwykłego wydarzenia.

Gdzie zamówić księgę gości z czarnymi kartkami?

Obecnie księgi gości z czarnymi kartami są bardzo popularne, dlatego można zamówić je w wielu punktach. Najszersza gama takich ksiąg dostępna jest w sklepach internetowych, gdzie także dostępne są one w atrakcyjnych cenach – już od około 50 złotych.

Można również zamówić księgi gości z czarnymi kartkami z dodatkową personalizacją. Wtedy na okładce można umieścić informacje, jak imiona nowożeńców oraz data wydarzenia. W efekcie księga wygląda unikatowo i jest wzruszającą pamiątką.