Kurtki przejściowe damskie

kurtki przejściowe tanie

Kurtki przejściowe damskie to obowiązkowy element każdego nowego sezonu wiosennego. Ten element garderoby doskonale sprawdza się, kiedy pogoda jest jeszcze trochę kapryśna, a my nie chcemy już nosić zbyt ciepłych kurtek zimowych. Moda zmienia się w każdym sezonie, wprowadzając nowe lub odświeżając stare modele kultowych kurtek przejściowych. Na szczęście obszerna oferta producentów odzieży sprawia, że każdy z nas znajdzie swój idealny model.

Kurtki przejściowe damskie- jakie wybrać?

kurtki przejściowe tanieKurtki przejściowe damskie powinna być przede wszystkim wygodne, ale nie bez znaczenia jest też ich modny krój. W nadchodzącym sezonie wiosennym nadal niezwykle modne będą lekkie kurtki parki, tym razem kreowane w najróżniejszych kolorach. Wśród topowych kolorach na pierwszą pozycję wychodzi standardowy kolor oliwkowy. Jednak według kreatorów mody i wszystkich tych, którzy z modą nie są na bakier, jednogłośnie wskazują, że w tym sezonie coraz częściej będziemy zastępować go pastelami, czerwienią oraz kolorem granatowym.

Co będzie w modzie?

Na wczesną wiosnę warto wybrać kurtkę przejściową typu parka, z dodatkiem np.kolorowego futerka nawiązującego do tych jeszcze trochę chłodniejszych dni. Oprócz parek warto też zwrócić uwagę na wszystkie klasyczne kurtki przejściowe, które wykonane są z materiałów odpornych na zmienną pogodę. Najlepiej wybrać model z kapturem, choć oczywiście wszystko zależy od naszego gustu. Niesłabnącym hitem (już od kilku sezonów) są kurtki przejściowe pikowane, które doskonale ożywiają stylizację dzięki temu niebanalnemu designowi. Wybierając kurtkę przejściową, warto również zainwestować w zawsze modne kurtki skórzane oraz tradycyjne ramoneski (najlepiej nie tylko w kolorze czarnym).