Modne bransoletki ze stali chirurgicznej

bransoletka stal chirurgiczna

Coraz większe uznanie zyskują ozdoby ze stali chirurgicznej. A to za sprawą niezwykłej trwałości materiału oraz niskiej cenie wyrobów. Szczególnie bransoletki na rękę wyróżniają się mnogością i niepowtarzalnością wzorów. Hitem ostatniego sezonu są łańcuszkowe bransoletki z zawieszkami. Dowolność ich łączenia daje wiele możliwości oraz niepowtarzalności. Dzięki temu można stworzyć swój projekt pięknej ozdoby na rękę.

Łańcuszkowe bransoletki ze stali chirurgicznej

Bransoletki ze stali chirurgicznej w postaci łańcuszka o długości około 17 cm posiadają przedłużkę, która daje możliwość dopasowania ich do grubości przegubu ręki. Sploty łańcuszka wykonane zostały o różnorodnej grubości i finezyjnej formie połączeń oczek. Są one niezwykle trwałe na pęknięcia. Dodatkowo umożliwia to dowolne noszenie ozdoby. Wiele osób nosi je bardzo luźno i swobodnie. Dostępne są bransoletki z możliwością dokupienia dowolnej zawieszki bądź z ozdobami z kamieni naturalnych. Mogą to być:

bransoletka stal chirurgiczna
  • cyrkonie,
  • kryształ górski,
  • malachit,
  • ametyst.

Bransoletki z kamieniami naturalnymi pozwolą na stworzenie kolekcji ozdób ze swoimi magicznymi amuletami. W zależności od upodobań można dokupić naszyjnik bądź kolczyki z identyczną zawieszką.

Trwałe ozdoby

Stal chirurgiczna pod wpływem ciepła bądź warunków atmosferycznych nie traci swoich właściwości. Stal szlachetna jest niezwykle trwałym materiałem, który pokryty jest 14k złotem i nie powoduje uczuleń ani podrażnień. Daje to gwarancję najwyższej jakości wykonania ozdób jubilerskich. Bransoletka stal chirurgiczna nie ciemnieje i odporna jest na ścieranie. W połączeniu z naturalnymi kamieniami tworzą piękne i unikatowe ozdoby do noszenia na co dzień, jak i od święta. Warto również zwrócić uwagę na przepiękną ozdobę ze stali chirurgicznej w kolorze srebrnym przypominające potrójną żmijkę połączoną w jedną bransoletkę.