Nasiona marihuany – jak wyglądają i które są najwydajniejsze?

Nasiona marihuany to nasiona uzyskane z rośliny konopi, które wyprodukowały jej kwiaty. Roślinę tę uprawia się ze względu na jej liście, kwiaty i pąki, które można palić lub jeść. Nasiona marihuany są wykorzystywane do produkcji nowej rośliny marihuany.

Czym charakteryzują się nasiona marihuany?

marihuanaNasiona marihuany są zazwyczaj otrzymywane z wysuszonej łodygi żeńskiej rośliny konopi i mogą być używane jako żywność lub do celów hodowlanych. Różnią się wielkością od 1 mm do 3 mm i mają pojedynczy liścienie. Nie zawierają chlorofilu, ale zawierają karotenoidy, terpenoidy i inne składniki odżywcze występujące w roślinach, takie jak lipidy, białka, węglowodany, witaminy, minerały i związki aromatyczne.

Nasiona konopi to rodzaj nasion używany do uprawy roślin konopi. Nasiona indoor są używane do uprawy w pomieszczeniach, a nasiona outdoor do uprawy na zewnątrz. Rośliny w zależności od miejsca uprawy mają inną wysokość.

Nasiona konopi indyjskich muszą być przechowywane w kontrolowanym środowisku o temperaturze od 20 do 25 stopni Celsjusza. Warunki wewnątrz doniczek określają, jak dobrze się będą rozwijały. Rośliny uprawiane na zewnątrz preferują bardziej wymagające warunki życia, więc ich potrzeby są inne niż w pomieszczeniach. Potrzebują ciepłej pogody i dużo słońca.

W sklepie Pana Pestki można kupić nasiona marihuany całkowicie legalnie.

Nasiona marihuany automatyczne są wydajniejsze

Nasiona marihuany automatycznej charakteryzują się następującymi cechami, które czynią je bardziej wydajnymi dla hodowcy:

  • Kwitną niezależnie od ilości światła
  • Są w stanie kiełkować wyłącznie przy pomocy wody i czasuIch wzrost jest tak samo zależny od czynników zewnętrznych,
  • takich jak temperatura, poziom wody i światła