Turkus indywidualista

Turkusowi od wieków przypisywano magiczne właściwości. Chroni właściciela, dba o serce, a wreszcie pomaga zawrzeć pokój z nieprzyjaciółmi. Turkus w kompletach biżuterii sprawdza się u kobiet o każdym typie urody. Jak widać ma wiele właściwości, które były cenione w przeszłości i doceniane są dziś. Jak nosić biżuterię z turkusami?

Letnie stylizacje


Noszenie turkusowej biżuterii wymaga dużego wyczucia. W letnich stylizacjach warto zakładać go do delikatnych, lnianych spodni, łączyć z espadrylami czy słomianym kapeluszem. Kolczyki z turkusem, które delikatnie błyszczą pod kapeluszem wyglądają niezwykle radośnie, a do tego pięknie podkreślają urodę kobiet o zielonych i niebieskich oczach.

Kolczyki z turkusami powodują, że twarz wygląda świeżo i rześko, nawet bez makijażu. Ma to ogromne znaczenie w upalne dni, gdy wybierając się na plażę chętnie rezygnujemy z zabiegów kosmetycznych.

Turkus jest indywidualistą


Zakładając kolczyki z turkusem nie trzeba dopełniać stylizacji wisiorem oraz bransoletką. Stawiając na delikatny łańcuszek z zawieszką z turkusów nie koniecznie trzeba dobierać do niej kolczyki i bransoletkę.

Nie tylko letnie stylizacje lubią umiar w biżuterii. Turkus również jest jedynakiem, który bardzo dobrze czuje się solo.

Kolczyki z turkusem w tym sklepie:

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki-turkus